ІЧ-бар'єр з режимом «антитуман» LBX-200 AF

Кількість інфрачервоних променів: 3, Довжина ІЧ-променя на вулиці: 200м, Довжина ІЧ-променя у приміщенні: 600м, Горизонтальний кут налаштування променя: 180 градусів (±90 градусів), Вертикальний кут налаштування променя: 20 градусів (±10 градусів), Установка чутливості: 50ms, 100ms, 300ms, 700ms, Кількість адрес: 4, Тампер: NC, Виходи реле: NC/CO/COM (30V/1A), Живлення: DC 12 В/AC 24 В, Споживання: 200mA max, Ступінь захисту: IP65, Діапазон температур: -25 ° C - +55 ° C, Розміри: 90,5 х290, 8х92мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optex |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1720 |
| Висота | 291 мм |
| Виходи тривоги | NC/CO/COM (30V/1A) |
| Довжина: | 92 |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Кількість діодів | 3 |
| Площа | Горизонтальний кут налаштування променя: 180 градусів, Вертикальний кут налаштування променя: 20 градусів |
| Покриття | 200 м на вулиці, 600 м у приміщенні |
| Робоча температура | -25°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 95 x 310 мм |
| Розміри | 90х291х92 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 225 ₴

