Дротовий тепловий пожежний оповіщувач Артон СПТ-2Б (24В)

- В наявності 5 од.
- Код: 202618
186 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оповіщувач тепловий максимальний (клас А2). Діапазон статичної температури спрацювання: від +54 до +70 C. Індикація чергового режиму и режиму «Пожежа». Сумісність дизайну з димовими сповіщувачами серії СПД. Можливість підключення ЗПОС. Можливість зняття з бази
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 150 г |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Живлення | Мережа 24В |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Мінімальна робоча температура | 54 град. |
| Робоча температура | +54 - +70°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри | Ø100×48 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 186 ₴

