Провідний димовий пожежний сповіщувач СПД-3.0

Провідний димовий пожежний сповіщувач СПД-3.0, Чутливість: 0,05 - 0,2 дБ / м, Підключення до ППК: 2-провідний ШС. Живлення: 9-30 В, -10 ° C - + 55 ° C, Розміри корпусу: 100 х 48 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 100 г |
| Висота | 48 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інерційність | Не більше 10 з |
| Автоматична чутливість | 0,05 -0,2 дБ / м |
| Вага брутто | 100 |
| Колір | Білий |
| Можливості використання | Усередині приміщень, на стіну, на стелю |
| Робоча температура | -10 °C — +55 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри | 100 х 48 мм |
| Споживання струму в дежурному режимі | 0,095 мА |
| Споживання струму в режимі тривоги | 5-30 мА, внутрішній опір не більше 500 Ом |
| Спосіб підключення до ППК | двухпроводная лінія |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип | сповіщувач диму |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴

