Модуль розширення виходів Тірас Tiras M-OUT8R

влевовправо
Модуль «M-OUT8R» призначений для розширення системи пожежної сигналізації на базі ППКП серії «Tiras PRIME» та ППК серії «Оріон NOVA» на вісім релейних виходів. 8 релейних програмованих виходів із перекидним контактом, Підтримка роботи із системами на базі: ППКП серії «Тірас-П», ППКП серії ″Tiras PRIME″, ППК серії ″Оріон NOVA″ та ППК ″Orion NOVA L″, СПСА ″Тірас-А″ (з адресним модулем АМ-4), Універсальне виконання для роботи з ППК та ППКП 12V, 24V, Ліфтові клемні колодки, Підключення модуля системної шини RS-485, Ергономічний пластиковий корпус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс користувача | RS-485 |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 640 |
| Вага, г | 1.2 кг |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 60 |
| Живлення | 9,5 -30,0В |
| Клас захисту | ІР30 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 80 x 230 мм |
| Розміри, мм | 200 х 200 х 60 |
| Споживання | 24В: 10 мА -130 мА, 12В: 20 мА -280 мА |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 720 ₴




