Сповіщувач пожежний димовий 2-х дротовий СПД-3.10

● Пожежна сигналізація Безадресна,
● Напруга живлення 12 В,
● Лінія підключення 2х дротова,
● Струм у черговому режимі 0,10 мА,
● Струм у режимі тривоги 30 мА,
● Мін. робоча температура -10°С,
● Макс. робоча температура +55 С,
● Ступінь захисту IP 30
● Напруга живлення 12 В,
● Лінія підключення 2х дротова,
● Струм у черговому режимі 0,10 мА,
● Струм у режимі тривоги 30 мА,
● Мін. робоча температура -10°С,
● Макс. робоча температура +55 С,
● Ступінь захисту IP 30
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Артон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Особливості | лінія підключення 2х дротова |
| Робоча температура | -10 С - +55 С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴

