Модуль розширення виходів Тірас Tiras M-OUT2R

влевовправо
Модуль M-OUT2R призначений для розширення охоронних систем на базі ППК Orion NOVA II на 2 потужні релейні виходи. 2 релейні програмовані виходи з перекидним контактом, Установки на плату універсальний слот (Orion NOVA S/M/L, M-ZP sBox, M-ZP mBox).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 64 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 22 |
| Живлення | 12 В, 30 -100 мА |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 40 x 90 мм |
| Розміри | 35х64х22 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴


