Дротовий сповіщувач руху Swan Quad Crow

Застосування внутрішній, дротовий , Дистанція виявлення до 18 метрів, Тривожний вихід і тампер НЗ, Діапазон робочих температур -20 ... + 50 ° С, Габаритні розміри 92х59х37 мм, Імунітет до тварин 15/25 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swan |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 40 г |
| Висота | 59 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 37 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імунітет до тварин | 15/25 кг |
| Антісаботаж | тампер НЗ |
| Вага брутто | 40 |
| Діапазон виявлення руху | до 18 м |
| Метод роботи | дротовий |
| Робоча температура | -20 - +50 ºС |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 59 x 92 x 37 мм |
| Розміри | 92х59х37 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴

