Адресний ручний пожежний сповіщувач Тірас Tiras DETECTO MNL100

влевовправо
- В наявності 6 од.
- Код: 202632
1 394 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DETECTO MNL100 – адресний ручний пожежний сповіщувач, призначений для роботи у складі системи Tiras PRIME A. Встановлюється в межах приміщення, що охороняється, і подає сигнал пожежної тривоги в ручному режимі. В основі сповіщувача є ефективна апаратна платформа, тому основна його перевага – низьке енергоспоживання. DETECTO MNL100 сертифіковані та виробляються відповідно до стандарту ДСТУ EN 54-11.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 120 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 20-25 В, 0,10 мА |
| Можливості використання | без ізолятора короткого замикання |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 70 x 100 мм |
| Розміри | 90 х 90 х 40 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 394 ₴




