GSM-комунікатор Тірас Tiras M-GSM

M-GSM - це комунікатор, призначений для реалізації зв'язку об'єктового приладу з ПЦН в каналі GSM (GPRS). Передача інформації на ПЦН ″Міст″ або ″Міст-П″ у каналі GSM (GPRS) у протоколі ″Міст″, Робота з ППКП серії «TirasPRIME» та ППК «Оріон NOVA 8+», SMS-повідомлення певним користувачам системи, Можливість встановлення двох SIM-карток, Зменшено струм споживання, Встановлення на базову плату ППК.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | SIM-карт: 2 |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Вага, г | 100 г |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 30 |
| Живлення | 10,5 -30,0 В |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри, мм | 60х80х30 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Додаткові пожежні пристрої |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 465 ₴

