Дротовий тепловий пожежний сповіщувач ТПТ-3

Сповіщувач пожежний тепловий максимальний ТПТ-3, призначений для контролю температури навколишнього середовища в закритих приміщеннях різних будівель і споруд. При перевищенні порогового значення температури навколишнього середовища в приміщенні, що охороняється, сповіщувач формує сигнал «ПОЖЕЖА» для ППК. Режим «ПОЖЕЖА» відображається червоним оптичним індикатором. Сповіщувач розрахований на безперервну цілодобову роботу з ППК, по двопровідному шлейфу сигналізації (постояннотоковому або знакозмінному) з номінальною напругою живлення 12 або 24 В. Забезпечує індикацію чергового режиму роботи і відповідає класу А2 по ДСТУ EN 54-5: 2003. Діапазон статичної температури спрацьовування 54 - 70 ° С.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 100 г |
| Висота | 27 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 9 -30 В |
| Мінімальна робоча температура | 54 град. |
| Робоча температура | 54 -70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 100 мм |
| Розміри | Ø 80 × 27 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴

