Чутливість встановлюється в режимі навчання, Тривожний вихід Н.З. 24 В пост., 150 мА, Лічильник імпульсів від 1 до 8 імпульсів, Живлення / споживання 9.5 - 16 В / 16.5 мА макс, Час тривоги 2 сек ., Робоча температура від -20 ° С до + 50 ° С, Пам'ять тривог 128, Макс. пам'ять послідовності 16, Вага 35 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 35 г |
| Висота | 141 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 58 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 150 |
| Виходи тривоги | Н.З. 24 В пост., 150 мА |
| Живлення | 9.5 -16 В |
| Метод роботи | від 1 до 8 імпульсів |
| Робоча температура | -20°С - +50°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 141 x 58 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 513 ₴


