Сповіщувач охоронний ІРТС-1

Напруга живлення 12 В, ток замикання 0,03 А, струм постійний 60 В, мінімальний струм 0,1 мА, мінімальна напруга 10 В, Вихідний опір при замкнутих контактах при силі постійного струму 100 мА, не більше 0,5 Ом, Вихідний електричний опір при розімкнутих контактах, не менше 200 кОм, Сила натискання кнопки в осьовому напрямку: - до фіксації режиму «Тривога» - максимальна, що не призводить до руйнування, не більше від 5 до 10 Н (від 0,5 до 1 кгс) 200 Н (20кгс), Вільний хід кнопки до спрацьовування 3 ± 0,5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Загальні | |
| Вага | 25 г |
| Висота | 77 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 25 |
| Живлення | 12 В |
| Метод роботи | до фіксації режиму «Тривога» від 5 до 10 Н |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 52 x 77 x 26 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233 ₴

