Світлозвуковий оповіщувач вуличний Satel SP-500 R

Клас середовища III, Габаритні розміри корпусу 300 x 195 x 97 мм, Діапазон робочих температур -35- +55 ° C, Середнє споживання струму під час сигналізації 250 мА, Середнє споживання струму під час сигналізації 35 мА, Вага 651 г, Гучність звуку 120 дБ, Напруга живлення 12 В DC
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satel |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 651 г |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 97 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антісаботаж | Підтримує |
| Вага брутто | 800 |
| Живлення | 12 В DC |
| Робоча температура | -35 - +55 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 95 x 310 мм |
| Розміри | 300 x 195 x 97 мм |
| Рівень гучності звуку | 120 дБ |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 541 ₴

