Дротовий магнітоконтактний оповіщувач СМК 40M

Тип датчика Провідний, Середа установки Вуличний, Струм споживання 60 мА, Тип поверхні монтажу Метал, Тип контактів Н / З, Тип монтажу Накладний, Робоча відстань 35 ± 5% мм, Сірий колір, Матеріал корпусу Метал, Габаритні розміри 88X38 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 100 г |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Живлення | 60 мА |
| Матеріал | Метал |
| Можливості використання | розмикання 35 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 21 x 88 x 20 мм |
| Розміри | 88x38 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴

