Магнітоконтактний датчик відкриття (геркон). Накладний тип установки. Робочий режим до 40мм. Пластиковий корпус білого кольору. Не вимагає подачі живлення. розміри 64х13х13мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Висота | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Відстань передачі | тривога / черговий: 40 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 80 x 10 мм |
| Розміри | 64 х 13 х 13 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴


