Вуличний пасивний ІЧ-сповіщувач LX-802 N

ПЛОЩА ДЕТЕКЦІЇ 24х2м, ЗОНИ ДЕТЕКЦІЇ (мультіфокусна) 12 зон, СВІТЛОЧУТЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ регулюється (10-100000лк), ЗОНИ ДЕТЕКЦІЇ (алея для тварин), 4 зони, ЧУТЛИВІСТЬ високий. / Середн. / Низько, ШВИДКІСТЬ ДЕТЕКЦІЇ 0.3-1сек, ЧАС ТРИВОГИ ~ 2 сек, Тривожний ВИХІД Н.О. / Н.З.., 28В пост., 0.2А, Тампер відкривання, ЖИВЛЕННЯ 12 В пост, СПОЖИВАННЯ 25мА макс, ВИСОТА УСТАНОВКИ мультіфокус: 2-5м, алл. для тварин: 1.2-1.5м, Робоча температура від -35 ° до + 50 ° С
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optex |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 150 г |
| Висота | 141 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 58 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імунітет до тварин | алея для тварин 4 зони |
| Антісаботаж | тампер відкриття |
| Вага брутто | 150 |
| Висота встановлення | мультифокус: 2-5 м, ал. для тварин.: 1.2-1.5м |
| Виходи тривоги | Н.О./Н.З., 28В пост., 0.2А |
| Зони | 12 |
| Покриття | 12×15 м |
| Потужність споживання | 25 мА |
| Робоча температура | -35° - +50°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 141 x 58 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Чутливий елемент | 10-100 000 лк |
| Швидкість детекції | 0.3-1 с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 764 ₴

