Інтерфейс: Провідний, Напруга постійного струму: не більше 60 В, Максимальна сила постійного струму: не більше 30 мА, Спосіб підключення до ППК: 2-х дротове, Розміри 77х52х26 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Загальні | |
| Вага | 60 г |
| Висота | 52 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 25 |
| Живлення | 60 В, 30 мА |
| Метод роботи | дротовий |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 52 x 77 x 26 мм |
| Розміри | 77х52х26 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴


