Дротовий магнітоконтактний сповіщувач ЕСМК-1

Інтерфейс: дротовий , Робоча температура: -40 град - 50 град ., Приведення в дію: Автоматичне, Принцип роботи сповіщувача: Магнітоконтактний, Тип сповіщувача: Точковий, Поверхня установки: дерево, пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 1 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 7 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1 |
| Відстань спрацьовування | 10 -25 мм |
| Метод роботи | дротовий магнітоконтактний |
| Параметри струму | 0.1 -100 мА, 1 -60В |
| Покриття | дерево, пластик |
| Робоча температура | -40°С - +50°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 12 x 28 x 7 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴

