Дротовий магнітоконтактний оповіщувач ЕСМК-5

Тип сповіщувача: Точковий, Інтерфейс Провідний, Поверхня: установки дерево, пластик, метал, Розміри контактного / задаючого: (довжина х діаметр) 27х15 / 12х15 мм, Вага контактного / задаючого: 6/5 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 5 г |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 27 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1 |
| Метод роботи | дротовий |
| Покриття | дерево, пластик, метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 12 x 27 x 27 мм |
| Розміри | 27х15 / 12х15 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип | точковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

