Магнітоконтактний датчик TANE SM-35

Магнітоконтактний датчик TANE-SM-35, блокування дверних і віконних прорізів на відкривання або зміщення. Режим черговий / тривога 23мм, 63x13x12.2мм, Дротове підключення (NC контакти)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 25 г |
| Висота | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 12.2 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 25 |
| Можливості використання | накладний монтаж |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 63 x 13 мм |
| Розміри | 63 х 13 х 12.2 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴

