Датчик магнітоконтактний накладний білий ЕСМК-8

Тип сповіщувача: Точковий, Інтерфейс: дротовий, Розміри: 50х14х11 мм, 25 г, Поверхня установки: метал
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Електрон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 г |
| Висота | 14 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 11 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Метод роботи | дротовий |
| Покриття | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 40 мм |
| Розміри | 50х14х11 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип | точковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

