Модуль підключення до мережі Тірас Tiras Ethernet М-NET+

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 202759
1 781 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Забезпечення зв’язку охоронної системи з пультом моніторингу та сервером Tiras CLOUD II по широкосмуговому Ethernet-з’єднанню, Підтримка DHCP та ручних налаштувань, Робота з ППК «Orion NOVA S», «Orion NOVA M», «Orion NOVA L», Встановлення на базову плату ППК в універсальний слот
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 25 |
| Метод роботи | Забезпечення зв’язку охоронної системи з пультом моніторингу та сервером Tiras CLOUD II по широкосмуговому Ethernet-з’єднанню |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 80 x 25 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісність | ППК «Orion NOVA S», «Orion NOVA M», «Orion NOVA L» |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 781 ₴


