Модуль нарощування шлейфів (зон) Тірас Tiras M-Z

8 зон сигналізації, Встановлення на базову плату ППК «Orion NOVA M», ППК серії «Оріон NOVA» чи модулів «M-ZP mBox» та «M-ZP box» в спеціальний роз’єм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 25 |
| Метод роботи | для розширення ППК на 8 зон сигналізації |
| Провідні зони | 8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 80 x 25 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Сумісність | ППК «Orion NOVA M», ППК серії «Оріон NOVA», модулі «M-ZP mBox» та «M-ZP box» |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴

