Сенсорна OLED клавіатура Тірас Tiras K-PAD OLED

влевовправо
Тип дисплею: OLED, Тип сенсора: ємнісний, Напруга живлення : 9,3 - 15,2 В (входи ″12В″, ″GND″), Струм споживання: 120 мА, Струм, що комутується транзисторним виходом: не більше 50 мА, Габаритні розміри: 88х160х19 мм , Маса: не більше 150 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 160 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | 2 власні зони |
| Вага брутто | 150 |
| Дисплей | OLED |
| Живлення | 9.3 -15.2 В(входи «12В», «GND») |
| Метод роботи | Підключення до ППК по системній шині RS-485 з довжиною лінії до 1000 м |
| Порти (вихід) | 1 транзисторний вихід |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 88 x 19 мм |
| Розміри | 88х160х19 мм |
| Споживання | струм споживання: 120 мА, ток транзисторного виходу: 50 мА |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 776 ₴






