Клавіатура Тірас Tiras K-LED4

влевовправо
Кількість індикаторів зон: 4, Напруга живлення: 10,8 – 13,8 В (входи «12V», «GND»), Струм споживання: 40 мА, Габаритні розміри: 126х93х34 мм, Маса: 0,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 93 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори | 4 індикатори зон |
| Вага брутто | 200 |
| Живлення | 10.8 -13.8 В (входи «12 В», «GND») |
| Метод роботи | Підключення до ППК по системній шині RS-485 з довжиною лінії до 1000 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 93 x 126 x 24 мм |
| Розміри | 126х93х34 мм |
| Споживання | ток споживання: 40 мА |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 231 ₴



