Модуль нарощування шлейфів (зон) і виходів Тірас Tiras М-ZP mBox

- В наявності 1 од.
- Код: 202762
5 611 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга мережі змінного струму для живлення модуля: 187–242 В, Потужність, що споживається від електромережі: 25 ВА, Напруга на клемах АКБ, необхідна для забезпечення роботи модуля: 10,8–13,8 В, Значення напруги на клемах АКБ, при якому відбувається відключення модуля від АКБ: 10,5±0,2 В, Струм, що споживається від АКБ (без зовнішнього навантаження, без встановлених модулів M-Z та M-OUT2R): 200 мА, Сумарний струм живлення зовнішніх пристроїв (клемні роз’єми +12V): 1000 мА, Напруга/струм комутації релейних виходів (кожного) M-OUT2R, не більше: змінний струм: 42 В / 10 А, постійний струм: 30 В / 5 А, Габаритні розміри: 280х280х85 мм, Маса: 1,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 1600 |
| Висота | 280 мм |
| Входи/виходи | 2/2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 85 |
| Живлення | 187-242 В, 25 ВА, 1000 мА |
| Метод роботи | Підключення до ППК по системній шині RS-485 з довжиною лінії до 1000 м |
| Особливості | Можливість встановлення модуля «M-Z» та «M-OUT2R», місце під розміщення АКБ на 7 або 9 А*г |
| Провідні зони | 8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 280 x 80 мм |
| Розміри | 280х280х85 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Комплектуючі для сигналізації |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 611 ₴

