Прилад приймально-контрольний пожежний Тірас ППКП ″Tiras-8 П″

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 202686
10 362 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кількість шлейфів пожежної сигналізації: 8, Напруга в шлейфі у черговому режимі: 11 - 12,5 В, Опір шлейфу сигналізації, не більше: 250 Ом, Час реакції зони на тривогу, не більше: 0,4 с, Потужність споживання від електромережі, не більше: 30 ВА, Струм споживання від мережі, не більше: 0,12 А, Струм споживання від АКБ, не більше (режим спокою): 130 мА, Струм споживання від АКБ, не більше (режим тривоги): 170 мА, Місце під АКБ 7 А*г, Електроживлення: 220В (-15%,+10%), 50±1 Гц, Навантаження по виходу DET та +12В, не більше: 0,5 А, Величина струму через контакти SIR, не більше: 5 А, Діапазон робочих температур при експлуатації: -5°С до +40°С, Габаритні розміри: 281х226х85 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 226 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 85 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Ширина | 281 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 1600 |
| Живлення | 220 В, 30 ВА, 0,12 А |
| Напруга в зоні/шлейфі | 11 -12.5 В |
| Опір шлейфу | 250 Ом |
| Особливості | Два вбудованих програмованих виходи типу «відкритий колектор», Вбудований універсальний вхід, Програмування з клавіатури чи з ПК (USB-програматор), Системна шина RS-485 для підключення додаткового обладнання ПУіЗ «Тірас-1», M-OUT8R, МКІ, ПКІ «Тірас», Можл |
| Резервне живлення | місце під АКБ 7 Аг, ток режим черговий / тривога: 130/170 мА |
| Робоча температура | -5 °C — +40 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 226 x 281 x 85 мм |
| Розміри | 281х226х85 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Пожежні централі |
| Час реакції на тривогу | 0.4 с |
| Шлейфі | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 362 ₴



