ППК Тірас Tiras Orion NOVA M

влевовправо
8 базових зон сигналізації з можливістю розширення до 64 (провідні + безпровідні), 32 групи, Напруга в ШС: 8 - 12 В, Шина зв’язку: RS-485, Максимальна довжина шини зв’язку: 1000 м, 2 сигнальних транзисторних виходи, 2 силових транзисторних виходи, Канали зв’язку – GPRS, Ethernet / Wi-Fi, Протоколи роботи (режими роботи)- протокол «NOVA» та «SUR-GARD», Вбудований GSM(GPRS)-модуль
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 280 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | з дод. модулем |
| GPRS (SMS / Call) | Підтримує |
| RS-485 | 2 системні шини (до 8 пристроїв розширення) |
| Wi-Fi | з дод. модулем |
| Бездротові зони | з дод. модулем до 64 (до 32-х бездротових компонентів Ajax) |
| Вага | 1600 г |
| Вага брутто | 1600 |
| Живлення | 220 В |
| Кількість груп | 32 |
| Макс. кількість користувачів | 64 |
| Метод роботи | дротовий |
| Монтаж | 1.6 кг |
| Порт для акумулятора | 7 або 9 А*год, 12 В, 200 мА |
| Потужність споживання | 500 мA |
| Провідні зони | 8 |
| Робоча температура | -10°С до +40°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 280 x 80 мм |
| Розміри | 280х280х80 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Централі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 271 ₴



