Кабель Alistar DAC SFP+ 10G 2м

● Тип роз'єму SFP+ до SFP+,
● Макс. швидкість 10Gbps,
● Вигляд з'єднання Active,
● Напруга живлення 3.3V,
● Довжина кабелю 2м,
● Опір кабелю 100 Ω,
● Тип кабелю Twinax,
● Стандарт 30AWG,
● Мінімальний радіус вигину 25 мм,
● Матеріал оболонки PVC(OFNR)
● Макс. швидкість 10Gbps,
● Вигляд з'єднання Active,
● Напруга живлення 3.3V,
● Довжина кабелю 2м,
● Опір кабелю 100 Ω,
● Тип кабелю Twinax,
● Стандарт 30AWG,
● Мінімальний радіус вигину 25 мм,
● Матеріал оболонки PVC(OFNR)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Макс. пропускна спроможність | 10Gbps |
| Метод роботи | SFP+ - SFP+ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190x10x190 мм |
| Розміри | 2м |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴

