Кабель для прямого підключення MikroTik XS+DA0003

● Швидкість передачі даних: 1 Гбіт/с / 10 Гбіт/с / 25 Гбіт/с,
● Довжина кабелю: 3 м
● Довжина кабелю: 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 120 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 120 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Макс. пропускна спроможність | 1G / 10G / 25G |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 10 x 170 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 864 ₴

