Активний подовжувач VGA сигналу Cat5e / 6e 100м 1080P

- В наявності 6 од.
- Код: 202504
1 242 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Активний подовжувач VGA сигналу,
● Відстань до 100 метрів по кручений парі Cat5e/6e,
● Роздільна здатність 1080P
● Відстань до 100 метрів по кручений парі Cat5e/6e,
● Роздільна здатність 1080P
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | VGA Cat5e/6e |
| Вага | 400 г |
| Вага брутто | 400 |
| Висота | 55 мм |
| Дальність передачі | до 100 метрів |
| Довжина: | 200 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 145 x 55 x 200 мм |
| Тип сигналу | 1080P |
| Тип пристрою | HDMI, VGA підсилювачі |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴

