Поїлка PETKIT Eversweet SOLO 2 Smart Pet Drinking Fountain White P4114

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202436
2 421 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Матеріал посуду пластик,
● Обсяг/Об'єм 2 л ,
● Розміри 185 х 185 х 164 мм
● Обсяг/Об'єм 2 л ,
● Розміри 185 х 185 х 164 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 2 л |
| Вага | 1140 г |
| Вага брутто | 1140 |
| Висота | 185 мм |
| Довжина: | 164 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 190 x 210 мм |
| Розміри | 185 х 185 х 164 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 421 ₴



