● Застосування: КТВ, супутник, ефірне ТБ, відеоспостереження,
● Тип гнізда: F,
● Спосіб встановлення роз'єму: накрутний,
● Під кабель: 58 серії
● Тип гнізда: F,
● Спосіб встановлення роз'єму: накрутний,
● Під кабель: 58 серії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trilink |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 г |
| Вага брутто | 380 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 110 |
| Особливості | внутрішній діаметр кабельної частини, мм 4,8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 30 x 110 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴


