Комплект з 5 змінних фільтрів для очистки води у фонтанчику моделі Eversweet Max.
Змінний фільтр складається з бавовни високої щільності, що вбирає домішки, волосся та залишки їжі. А також з прокладки зі спеченим активованим вугілям, що усуває запахи і хлор, покращує смак води.
Допомагає ліквідувати багато шкідливих хімічних речовин, виявлених у нефільтрованій воді.
Термін використання: близько 2-4 тижні (в залежності від інтенсивності використання).
Безпечний для тварин і навколишнього середовища.
У комплекті 5 фільтрів.
Змінний фільтр складається з бавовни високої щільності, що вбирає домішки, волосся та залишки їжі. А також з прокладки зі спеченим активованим вугілям, що усуває запахи і хлор, покращує смак води.
Допомагає ліквідувати багато шкідливих хімічних речовин, виявлених у нефільтрованій воді.
Термін використання: близько 2-4 тижні (в залежності від інтенсивності використання).
Безпечний для тварин і навколишнього середовища.
У комплекті 5 фільтрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Бавовна |
| Розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 г |
| Вага брутто | 180 |
| Компанія-виробник | PETKIT |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Термін використання: близько 2-4 тижні (в залежності від інтенсивності використання) |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 115 x 165 мм |
| Тип пристрою | Фільтр для поїлок |
| Функції | Допомагає ліквідувати багато шкідливих хімічних речовин, виявлених у нефільтрованій воді |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴





