Кабель Cablexpert CC-HDMI8K-1M HDMI V.2.1 8К 60Гц 1 м

● Підтримувані версії HDMI: HDMI 2.1 (та всі попередні версії),
● Максимальна пропускна здатність: 48 Гбіт/с,
● Максимальна підтримувана роздільна здатність: 8K 60 Гц,
● Підтримка аудіоканалів: 32 канали,
● Зовнішній діаметр оболонки: 8 мм,
● Довжина: 1 м
● Максимальна пропускна здатність: 48 Гбіт/с,
● Максимальна підтримувана роздільна здатність: 8K 60 Гц,
● Підтримка аудіоканалів: 32 канали,
● Зовнішній діаметр оболонки: 8 мм,
● Довжина: 1 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Висота | 25 мм |
| Довжина в пакованні | 1 м |
| Довжина: | 175 |
| Довжина кабеля | 1 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 25 x 175 мм |
| Стандарти | 8K 60 Гц |
| Тип сигналу | Максимальна пропускна спроможність: 48 Гбіт/с |
| Тип пристрою | HDMI |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

