Брелок EM-Marin SEVEN R-70 зелений

- В наявності
- Код: 202856
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
EM-Marin - формат безконтактних радіочастотних ідентифікаційних брелоків, які відносяться до класу пасивні RFID, оскільки не мають вбудованого джерела живлення. Працюють в частотному діапазоні 125 кГц. Мають унікальний номер довжиною 40 біт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seven |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2 |
| Компанія-виробник | SEVEN |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 5 x 40 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | EM-Marin |
| Частотна характеристика | 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

