Килимок PETKIT P9901P Litter Clean Pad

влевовправо
● 550 x 550 мм,
● Сумісність Pura X, Pura Max, Purobot Max Pro, Ultra
● Сумісність Pura X, Pura Max, Purobot Max Pro, Ultra
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 480 г |
| Вага брутто | 480 |
| Компанія-виробник | PETKIT |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Сумісність Pura X, Pura Max, Purobot Max Pro, Ultra |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 550 x 13 x 550 мм |
| Розміри | 550 x 550 мм |
| Тип пристрою | Килимок для творців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴





