● Об'єм, мл 480,
● Призначення для кішок
● Призначення для кішок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 480 мл |
| Вага | 700 г |
| Вага брутто | 700 |
| Компанія-виробник | PETKIT |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 160 x 100 x 335 мм |
| Тип пристрою | Миска для тварин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 142 ₴





