Поїлка PETKIT P4103S Eversweet SOLO SE

влевовправо
● Об'єм, мл 1800,
● Вбудований світлодіод нагадує робочий стан фонтану, рівень шуму до 35 дБ
● Вбудований світлодіод нагадує робочий стан фонтану, рівень шуму до 35 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 1800 мл |
| Вага | 960 г |
| Вага брутто | 960 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 180 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 170 x 180 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Пристрої для тварин |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 614 ₴




