Бездротовий WiFi міст Ruijie Reyee RG-EST350G PTP/PTMP 5 км 16 dBi PTP/PTMP

влевовправо
- В наявності
- Код: 202941
9 318 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для використання в якості мосту необхідно два пристрої однієї моделі.
Продається комплектом з двох шт, ціна вказана за комплект.
● Стандарт Wi-Fi 5,
● Рекомендована відстань 5 км,
● Макс. швидкість бездротового зв'язку 867 Мбіт/с,
● Фіксовані порти 3 порти 10/100/1000 Мбіт/с,
● Посилення антени 16 дБі,
● Поляризація H: 31°, V: 14°,
● IP55, від –30°C до +55°C
Продається комплектом з двох шт, ціна вказана за комплект.
● Стандарт Wi-Fi 5,
● Рекомендована відстань 5 км,
● Макс. швидкість бездротового зв'язку 867 Мбіт/с,
● Фіксовані порти 3 порти 10/100/1000 Мбіт/с,
● Посилення антени 16 дБі,
● Поляризація H: 31°, V: 14°,
● IP55, від –30°C до +55°C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 5 GHz: 802.11ac/n/a, 2.4 GHz: 802.11b/g/n |
| Інтерфейси | 3 x 10/100/1000 Мбіт/с |
| Антена | 16 dBi |
| Вага | 2560 г |
| Вага брутто | 2560 |
| Живлення | 12 В/1.2 A, 24 В/0.6 A |
| Клас захисту | IP55 |
| Кількість в ящику | 3 шт |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Робоча температура | -30°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 310 x 395 мм |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Общие | |
| Висота | 310 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 395 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 318 ₴






