Розподільна коробка Light Vision VLC-05/320BXS

влевовправо
● Клас захисту IP23,
● Розміри 320 х 150 х 250 мм
● Розміри 320 х 150 х 250 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Вага брутто | 1200 |
| Захист | IP23 |
| Розмір | 320 х 150 х 250 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 330 x 250 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP23 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553 ₴




