Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex Slim

● Волокно: SM (одномод),
● Конектор: LC/LC,
● Полірування: UPC,
● Тип конструкції: Сімплекс,
● Довжина, м.: 2,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм: 2
● Конектор: LC/LC,
● Полірування: UPC,
● Тип конструкції: Сімплекс,
● Довжина, м.: 2,
● Оболонка: LSZH,
● Діаметр кабелю, мм: 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина в пакованні | 2 м |
| Довжина: | 200 |
| Довжина кабеля | 2м |
| Матеріал оболонки | LSZH |
| Оборонка | LSZH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 10 x 200 мм |
| Тип | SM (одномод) LC/LC UPC дуплекс |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴

