Монтажна коробка Ajax SurfaceMounting box white

влевовправо
● Форма SurfaceBox [55] ідеально повторює форму сенсорної панелі LightSwitch та кришки Outlet,
● Широкий вибір отворів для монтажу SurfaceBox [55] на будь-якій поверхні,
● Спеціально відведені місця для проведення проводів у SurfaceBox [55] ззаду або збоку,
● 82,6 × 82,6 × 46,8 мм
● Широкий вибір отворів для монтажу SurfaceBox [55] на будь-якій поверхні,
● Спеціально відведені місця для проведення проводів у SurfaceBox [55] ззаду або збоку,
● 82,6 × 82,6 × 46,8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82.6 мм |
| Довжина | 46.8 мм |
| Ширина | 82.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вага брутто | 100 |
| Захист | IP20 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Особливості | RAL 9003 |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розмір | 82,6 × 82,6 × 46,8 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 80 x 90 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴



