Кабель Мега-Кабель HXH-FE180/Е90-J 3х1,5 RE-0.6/1 kV(бухта 100 м)(NKK)

- В наявності 2 од.
- Код: 202895
5 652 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість жил 3,
● Перетин жили, мм² 1,5,
● Призначення вогнестійкий,
● Тип провідника кабель,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 1 клас (монолітна),
● Тип вогнестійкого кабелю FE180/E90,
● Маркування HXH,
● Матеріал оболонки полімерна композиція
● Перетин жили, мм² 1,5,
● Призначення вогнестійкий,
● Тип провідника кабель,
● Матеріал струмопровідної жили мідь,
● Характеристика жили 1 клас (монолітна),
● Тип вогнестійкого кабелю FE180/E90,
● Маркування HXH,
● Матеріал оболонки полімерна композиція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мега-Кабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9320 г |
| Вага брутто | 9320 |
| Висота | 90 мм |
| Довжина: | 300 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Матеріал центральної жили | Мідь |
| Оборонка | вогнезахисний структурований полімер |
| Переріз | 1.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 90 x 300 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | силовий вогнестійкий |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідь (Cu) |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 652 ₴

