Кабель Ritar BNC + DC 20м до 5МП AHD / CVI / TVI / CVBS

- В наявності 3 од.
- Код: 202502
218 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Для камер - AHD/CVI/TVI/CVBS,
● Роз`єми - BNC+DC,
● До 5 МП,
● Довжина кабелю – 20 м.
● Роз`єми - BNC+DC,
● До 5 МП,
● Довжина кабелю – 20 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 420 г |
| Вага брутто | 420 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 135 |
| Особливості | для камер AHD/CVI/TVI/CVBS до 5 МП |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 40 x 135 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для живлення |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴

