Роз'єм DC-M (D 5,5x2,1мм) з клемами під ручний зажим під кабель

влевовправо
● З клемами під ручний затискач під кабель,
● Рознімання: DC-M (Black Plug),
● Діаметр роз`єму: 5,5x2,1мм,
● Корпус: пластик
● Рознімання: DC-M (Black Plug),
● Діаметр роз`єму: 5,5x2,1мм,
● Корпус: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 40 |
| Особливості | з клемами під ручний затискач під кабель |
| Розмір | DC-M (Black Plug) 5,5x2,1 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 10 x 40 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


