Роз'єм BNC-M компресійний під коаксіальний кабель RG-59 + жовтий наконечник Q100

влевовправо
● Матеріал корпусу – Метал,
● Гнізда: BNC-M,
● Тип підключення до кабелю - під обтиск,
● Тип кабелю – RG-59,
● Діапазон робочих температур: від -20 °С до +50 °С
● Гнізда: BNC-M,
● Тип підключення до кабелю - під обтиск,
● Тип кабелю – RG-59,
● Діапазон робочих температур: від -20 °С до +50 °С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | RG-59 |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 13 мм |
| Довжина: | 35 |
| Особливості | BNC-M |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 13 x 13 x 35 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴


