Ключ Trinix Proxymity-key EM+MF epoxy

- В наявності
- Код: 202852
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Робоча частота 125 кГц, 13.56 МГц,
● Формат ключа EM-Marine, Mifare 1K,
● Тип ключа Proximity-key,
● Матеріал корпусу епоксидна смола,
● Робоча температура -30 °C ~ +50 °C,
● Розміри 30 х 50 мм,
● Вага 10 г
● Формат ключа EM-Marine, Mifare 1K,
● Тип ключа Proximity-key,
● Матеріал корпусу епоксидна смола,
● Робоча температура -30 °C ~ +50 °C,
● Розміри 30 х 50 мм,
● Вага 10 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Смола |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Компанія-виробник | TRINIX |
| Країна-виробник | Китай |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 3 x 50 мм |
| Розміри | 30 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | EM-Marine, Mifare 1K |
| Частотна характеристика | 125 кГц, 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

