Дотягувач для хвіртки ALDEGHI LUIGI 114ZN170D правий ZN чорний цинк

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 202815
1 038 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип товару дотягувач для хвіртки,
● Модель дотягувача ALDEGHI LUIGI 114,
● Спосіб монтажу накладний,
● Колір дотягувача чорний,
● Вага дверей до 60 кг
● Модель дотягувача ALDEGHI LUIGI 114,
● Спосіб монтажу накладний,
● Колір дотягувача чорний,
● Вага дверей до 60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALDEGHI LUIGI |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60000 г |
| Вага брутто | 540 |
| Вага двері | до 60 кг |
| Компанія-виробник | ALDEGHI LUIGI |
| Країна-виробник | Італія |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 20 x 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴



