Модуль SFP Ewind EW-SFP-GE-SD1310 155M, Single-mode Dual Fiber, 1310nm, 20km, LC connector

- В наявності
- Код: 202942
265 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● SFP-пакет із роз'ємом LC,
● 1310 нм FP-лазер і PIN-фотодетектор,
● Передача до 20 км по 50/125 мкм SMF,
● +3,3 В одне джерело живлення,
● LVPECL-сумісний інтерфейс введення-виведення даних,
● Низький рівень електромагнітних перешкод та чудовий захист від електростатичного розряду,
● Відповідає стандарту безпеки лазера IEC-60825,
● Сумісний з RoHS, відповідає цифровій діагностиці SFF-8472
● 1310 нм FP-лазер і PIN-фотодетектор,
● Передача до 20 км по 50/125 мкм SMF,
● +3,3 В одне джерело живлення,
● LVPECL-сумісний інтерфейс введення-виведення даних,
● Низький рівень електромагнітних перешкод та чудовий захист від електростатичного розряду,
● Відповідає стандарту безпеки лазера IEC-60825,
● Сумісний з RoHS, відповідає цифровій діагностиці SFF-8472
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ewind |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 10 мм |
| Відстань передачі | 20 км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 55 |
| Довжина хвилі | 1310nm |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Порти (вихід) | SFP 1000Base-LX Ethernet, 1.06 Гб/с Fiber Channel |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 55 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴

